Himoto EMXT-1

Hledáte cenově dostupný Monster Truck, který Vám za dané peníze nabídne maximum? Už nehledejte. RC auto Himoto EMXT-1 by mohl být tím pravým modelem pro Vás.

Výkon – model je poháněn výkonným motorem řady RC540. Ten mu dodává dostatečný výkon pro dosažení maximální rychlosti cca. 40km/h, ale i dostatečnou sílu pro průjezd náročným terénem. Navíc je tu možnost osazení výkonným brushless motorem, který umožňuje dosažení více jak dvojnásobné maximální rychlosti. 

Konstrukce – auto EMXT-1 je postaveno na léty prověřeném podvozku HSP/Himoto 1:10 . Ten nabízí široké možnosti nastavení, dle aktuálního terénu. Už v základním balení je pdovozek vybaven velkým množstvím duralových a hliníkových dílů ´, které podvozku dodávají potřebnou tuhost, při minimální hmotnosti.

Výbava – HSP Brontosaurus využívá nejmodernějších technologií. Pro pohon využívá moderní velkokapacitní baterii s možností její rychlé vyměny. Ovladač je moderní pistolové kontrukce s technologií 2,4GHz, který dává RC modelu dosah ve stovkách metrů.

Himoto EMXT-1

To ale není pořád vše. Díky velké oblíbenosti modelu výrobce nedodává jen náhradní díly, které jsou v ČR bez problémů dostupné. Díky velkému zájmu modelářů o tento Monster Truck se výrobce pustil i do výroby tuningových dílů, které umožňují dále zlepšovat celý stroj – ať ce se týká výdrže, kvality (nahrazení plastových dílů kovými) či výkonu.